רוצים לשמוע על כלכלת המשפחה? זו ההרצאה בשבילכם!

פעילויות בספרייה

הספרייה פתוחה בימי חמישי בהפסקה של 11:45 לצורך החלפת ספרים שוטפת של כלל תלמידי בית הספר.

בנוסף לכך – כל כיתה מגיעה לספרייה באופן יזום ומסודר, במטרה לקדם ולפתח הרגלי קריאה, תוך מתן גישה חופשית למקורות המידע השונים.

צוות מסור של "ספרנים צעירים" מכיתות ו' מלווה את הפעילות בספרייה, צוות זה נותן יד לתלמידי בית הספר בנוגע להשאלת ספרים וכן בתפעול כללי של הספרייה.

הפסקה פעילה – פתרון קונפליקטים בדרכי שלום

היום, ניצלנו את מזג האוויר השמשי ופתחנו את השנה האזרחית החדשה – 2019 עם הפסקה פעילה בנושא ערך חודש טבת "ניהול קונפליקטים". מטרת הפעילויות השונות הייתה לקדם יכולות שיח, לטפח פתרון בעיות באופן מכבד תוך שמירה על הצורך והדעה האישית.
מועצת התלמידים "שיגררה" את הערך בכיתות, באמצעות שיעורים והפסקה פעילה, מהנה, חוויתית, מעשירה ומחכימה.
הפעילויות היו מגוונות : משחקי זיכרון עם מושגים בנושא, משחק סולמות ונחשים, משחקי ספורט שונים, דפי צביעה עם תמונות של מצבי קונפליקט שונים, פאזל, הבחנה מיפוי ומיון מקרי קונפליקט, קליעה למטרה, פנטומימה של דרכי התמודדות עם קונפליקט ועוד. בכל המשחקים היו מושגים שונים הקשורים לקונפליקט , מצבי קונפליקט שונים ודרכי התמודדות .

יריד יד שנייה!

ביום ו' הקרוב, 4 בינואר 2019, זה סוף סוף קורה!! ננצל את שישי השמשי הצפוי לנו ונקיים יריד יד 2 בפינת אלמוג!

טקס חנוכה תשע"ט

יום ראשון (2.12.18) התקיים בבית ספרנו טקס חנוכה. הטקס נערך על ידי כיתות ג'1 ו-ג'5 ובשיתוף עם מקהלת בית הספר, נגני חליליות וחליליות צד. בטקס לקחו חלק גם שני מתנדבים בבית ספרנו- יעקב וגידי.

הדרכות בריאות

במהלך חודש אוקטובר מועברות לכל הכיתות הדרכות חינוכיות בתחומי הבריאות באמצעות צוות מדריכים מטעם "פמי בריאות-שירותי בריאות התלמיד". במסגרת הדרכות הבריאות, תועבר לכל כיתה הדרכה אחת במהלך החודש באחד מהנושאים הבאים: בטיחות, היגיינה, תזונה נבונה ופעילות גופנית או יציבה נכונה.

תיעוד ביוגרפיות – סיפורי אהבה

שיעורי קולנוע בכיתות ו' בבית הספר מתמקדים בעשייה תיעודית.
השנה יצאנו מחוץ לכותלי בית הספר והגענו לתעד ולצלם דיירים ודיירות בבתי האבות הסמוכים אלינו – דיור מוגן 'בית גיל פז' ובית אבות ה'מבריא'.
העשייה התיעודית שלנו היא חלק מעשייה רחבה אותה יזם בית התפוצות, המחלקה לקשר רב דורי.

מירוץ שדה מחוזי

ביום 18.11.2018 נבחרות ריצה של בית הספר השתתפו בתחרות מחוזית בקיבוץ גבעת חיים. הבנים זכו במקום שלישי, הבנות הגיעו למקום שמיני. כל הכבוד לנבחרות שלנו!!!

טקס רבין

ביום ראשון, 21.10.2018, ערכו כיתות ד' טקס לזכרו של יצחק רבין ז"ל. הטקס הותאם לתלמידינו. התמקדנו בלקחים שאנו כחברה יכולים ללמוד, ובערכים החשובים העולים מיום זה: ערכי הסובלנות, ההקשבה, הדיאלוג והשוויון.